Pakeisk seną į naują!

iRobot eksploatavimo laikas yra apie 10 metų, tačiau technologinė pažanga kasmet žymiai pagerina robotų našumą. Jei namuose norite naujovių, atneškite seną robotą ir gaukite nuolaida naujam!

Pagrindiniai pranašumai: įsigyjate naują robotą už geresnę kainą, naudojatės naujausiomis technologijomis, negaištate laiko parduodami seną robotą, netgi galite atnešti veikiantį robotą. Be to, atnešdami seną robotą mums, saugote gamtą ir prisidedate prie robotikos mokslo plėtros!

Pasiūlymas iRobot klientams, atnešusiems bet kurį iRobot robotą bet kokios būklės, geriausia – su įkrovikliu. Senasis robotas gali įgyti antrą gyvenimą dirbdamas robotikos moksle.

Pasiūlymas bet kurio kito gamintojo grindų valymo robotų savininkams. Įsigykite iRobot su nuolaida.

Atneškite robotus ir gaukite specialią nuolaida:
PPC OZAS, Ozo g. 18, Vilnius
+370 637 70 707

Galimybė padovanoti savo robotą robotikos mokyklai

Nuo 2006 m. Baltijos šalyse užsiimame robotikos švietimu ir populiarinimu. Viena iš jos veiklos sričių – robotikos mokymas ir varžybų disciplina – mūsų organizuojamas Baltijos šalių „iRobot Sumo“, kai „iRobot” „Roomba“ robotai, baigę savo darbą, įgyja antrą gyvenimą, padėdami vaikams, jaunimui ir besidomintiems išmokti kurti naujus robotus ir išbandyti jų jėgas kovojant.