Žiemos pasiūlymai!

2021.12.11 - 2022.01.31
banner

ŠVENTINĖS KAINOS VISIEMS!

Sutaupykite iki 30% už iRobot robotus ir iRobot rinkinius. Pasiūlymas galioja iki 2022-01-31, robotų skaičius ribotas.

Puiki valymo kokybė, paprastas naudojimas, platus plotų ir valymo sąlygų pasirinkimas. Galingi ir protingi robotai siurbliai puikiai atlieka savo darbą, nes jaučia nešvarumus. Kruopštūs plaunantys robotai, kurių forma kvadratinė, o ne apvali, leidžia išplauti kampus ir kitas sunkiai prieinamas vietas.

Draugiškas ir kompetentingas personalas patars ir padės išsirinkti Jums patikimiausią ir patį tinkamiausią pagalbininką.

Išmaniuosius iRobot robotus, kuriems taikomi specialūs pasiūlymai, bus galima įsigyti PC OZAS esančioje iRobot parduotuvėje, Lazy House salone ir internete – www.irobot.lt. Nemokamu pristatymu, laikantis visų atsargumo reikalavimų, pasirūpinsime mes!

Daugiau informacijos ir konsultacijos –
Tel.: +370 637 70707
Facebook: @ManoRobotas ir @iRobot Lietuva

Jūsų patogumui žemiau aprašėme populiariausius iRobot šventinius pasiūlymus.

PECSVEKTU_698

Specialus Kalėdinis pasiūlymas 195 eur., vietoje 319 eur. Nešvarumus atpažįstantis ir ypač kruopštus siurblys robotas. Robotas Roomba 698 skirtas kokybiškam nedidelių patalpų valymui. iRobot Home programėlė leidžia lengvai prisijungti ir paleisti robotą dirbti būnant bet kur. Nešvarumų atpažinimo technologija naudoja akustinius nešvarumų jutiklius, kad aptiktų labiau užterštas grindų vietas – pavyzdžiui, prie lauko durų ar po valgomojo stalu. Tik tada, kai jos bus kruopščiai išvalytos, robotas tęs darbą kitur.

PECSVEKTU_976

Specialus Kalėdinis pasiūlymas – 368€ vietoje 498€ už legendinį, nešvarumus atpažįstantį ir kruopštų 900-osios serijos siurblį robotą, tinkamą didelėms erdvėms. Jis susikuria tikslų kambarių žemėlapį ir siurbia sistemingai. Roomba 976 supranta kur jau išsiurbta, o kur dar reikia pasidarbuoti. Ypač lengva priežiūra, tinkamas turintiems augintinius.

PECSVEKTU_i3

Specialus Kalėdinis pasiūlymas – 315 € vietoje 379 € už robotą, kuris jaučia nešvarumus ir valo ypač kokybiškai. Roomba i3 yra skirtas didesnių patalpų valymui. Robotas susikuria tikslų kambarių žemėlapį ir valo sistemingai. Jis supranta kur jau išsiurbta, o kur dar reikia pasidarbuoti. Ypač lengva priežiūra, net ir turint augintinius. Atpažindamas labiau užterštas vietas, Roomba i3 pats nusprendžia kiek laiko siurbliuoti po valgomojo stalu ar prie lauko durų.

PECSVEKTU_i3plus

Specialus Kalėdinis pasiūlymas – 520 € vietoje 585 € už robotą, kuris jaučia nešvarumus ir valo ypač kokybiškai. Roomba i3+ yra skirtas didesnių patalpų valymui. Robotas susikuria tikslų kambarių žemėlapį ir valo sistemingai. Jis supranta kur jau išsiurbta, o kur dar reikia pasidarbuoti. Ypač lengva priežiūra, net ir turint augintinius. Atpažindamas labiau užterštas vietas, Roomba i3+ pats nusprendžia kiek laiko siurbliuoti po valgomojo stalu ar prie lauko durų. Negana to, baigęs darbą ir grįžęs į savo įkrovimo stotelę, jis dar ir pats ją išsivalo.

PECSVEKTU_i7

Specialus Kalėdinis pasiūlymas – 480 € vietoje 524€ už elegantiškąjį Roomba i7, kuris ypač tinka didelėms erdvėms. Jis „mokosi“ Jūsų namų geografijos, susikuria žemėlapius ir prisitaiko prie namų, leisdamas Jums kontroliuoti, kuriuos kambarius, ir kada reikia valyti. Šis robotas turi silikoninius volelius, todėl jo priežiūra nesukels problemų.

PECSVEKTU_i7PLUS

Specialus Kalėdinis pasiūlymas – 638 € vietoje 849€ už elegantiškąjį Roomba i7+, kuris „mokosi“ Jūsų namų geografijos, susikuria žemėlapius ir prisitaiko prie Jūsų namų, leisdamas Jums kontroliuoti, kuriuos kambarius, ir kada reikia valyti. Tinkamas didelėms erdvėms ir turintiems augintinių. Robotas ne tik atpažįsta nešvarumus, bet ir baigęs darbą pats išsituština savo nešvarumų talpą.

PECSVEKTU_i7plus m6

Elegantiškiausias sauso valymo robotas ir atsakingiausias drėgno valymo robotas susijungia į neišskiriamą duetą. Abu skirti didelėms patalpoms. Roomba i7+ kainuoja 849€, Braava m6 kainuoja 699€. O specialus Kalėdinis pasiūlymas – už 1099€ Jūs galite įsigyti abu robotus. Roomba i7+ „mokosi“ Jūsų namų geografijos, susikuria žemėlapius ir prisitaiko prie Jūsų namų, leisdamas Jums kontroliuoti, kuriuos kambarius, ir kada reikia valyti. Robotas ne tik atpažįsta nešvarumus, bet ir baigęs darbą pats išsituština savo nešvarumų talpą. Braava m6 valo judėdamas pirmyn-atgal efektyviausiu maršrutu, nepamiršdamas pasipurkšti prieš save vandens ir puikiai orientuojasi tarp baldų, kilimų bei kitų kliūčių. Kvadratinė forma užtikrina neprilygstamą kampų priežiūrą. Šie du robotai netgi komunikuoja tarpusavyje – Braava m6, programėlėje nustačius, išjudės plauti vos tik Roomba i7+ grįš išsiurbęs grindis.

PECSVEKTU_S9PLUS

Roomba s9+ kainuoja 1499€, o specialus Kalėdinis pasiūlymas – 1200 eur. Šis robotas yra galingiausias sauso valymo robotas dėl savo kvadratinės formos užtikrinantis neprilygstamą kampų priežiūrą. Tai sudėtingoms darbo sąlygoms ir didelėms patalpoms skirtas robotas. Siurblys ne tik atpažįsta nešvarumus bei gali padidinti savo siurbimo galią prireikus, bet ir baigęs darbą pats išsituština savo nešvarumų talpą.