Išbandykite robotą nemokamai

S9+

Roomba s9+

Pažangiausias ir iki smulkmenų ištobulintas Roomba® s9+ grindų siurbimo robotas su Clean Base™ automatine šiukšlių išsiurbimo stotele. Tiems, kas nori geriausio iš geriausių:

 • Dėl maksimaliai išnaudoto kraštų dizaino ir specialios formos kampinio šepetėlio puikiai pasiekia kampus;
 • Turi trečdaliu ilgesnius volelius, kurie yra korpuso priekyje;
 • Išsiskiria 40 kartų stipresniu įsiurbimu ir užtikrina giliausią iki šiol valymą;
 • Naudodamas pažangią vSLAM navigacinę technologiją sudaro tikslius jūsų namų žemėlapius;
 • Galima reguliuoti siurbimo galingumą – yra net 3 lygiai;
 • Turi visos sistemos filtravimą, kuris sulaiko 99% žiedadulkių ir pelėsių alergenų
 • Išmoksta jūsų namus, valo tada, kai norite, ir tuos kambarius, kuriuos norite;
 • Prireikus automatiškai ištuština nešvarumų talpą, pasikrauna ir tęsia darbą – iki kol būna išvalyti visi pageidaujami kambariai;
 • Valdomas išmaniuoju telefonu: iRobot HOME programėlė leidžia nustatyti laiką, kada norite, kad būtų išvalyta, bei kambarius, kuriuos norite išvalyti.

Roomba i7+

Naujasis siurbimo robotas Roomba® i7 + su Clean Base ™ automatine šiukšlių išsiurbimo stotimi pakelia roboto naudojimo patogumą į naują lygį – šiukšlės iš roboto konteinerio automatiškai išsiurbiamos į šiukšlių maišelį, esantį Clean Base stotyje, kurio talpa – apytiksliai 30 pilnų roboto šiukšlių konteinerių. Taigi, šiukšlių konteinerio išpurtymu nereikia rūpintis iki 2-3 mėnesių. Aukščiausios kokybės trijų pakopų valymo sistema naudoja dvigubus daugiafunkcinius guminius velenus ir 10 kartų* galingesnę siurbimo sistemą, skirtą valyti įvairiems grindų paviršiams. Naudodamiesi iRobot HOME aplikacija, robotą galite paleisti dirbti iš bet kur. Taip pat galite nustatyti roboto darbo laiko pradžią.

Roomba i7

Naujasis siurbimo robotas Roomba® i7 naudoja aukščiausios kokybės trijų pakopų valymo sistemą su dviem daugiafunkciniais kaučiukinės gumos valymo velenais ir 10 kartų* galingesnę siurbimo sistemą, skirtą valyti visiems grindų paviršiams. Naudodamiesi iRobot HOME aplikacija, robotą galite paleisti dirbti iš bet kur. Taip pat galite nustatyti roboto darbo laiko pradžią.

Roomba 980

Roomba 980 dirba tol, kol Jūsų namai tampa švarūs. Naujas akumuliatorius leidžia robotui dirbti iki 2 val**, po to robotas važiuoja pasikrauti, ir tęsia darbą toliau. Naudodamiesi iRobot HOME aplikacija, robotą galite paleisti dirbti iš bet kur. Taip pat galite nustatyti roboto darbo laiko pradžią.

Roomba 966

Roomba 966 dirba tol, kol Jūsų namai tampa švarūs. Naujas akumuliatorius leidžia robotui dirbti apie 75 min**, po to robotas važiuoja pasikrauti, ir tęsia darbą toliau. Naudodamiesi iRobot HOME aplikacija, robotą galite paleisti dirbti iš bet kur. Taip pat galite nustatyti roboto darbo laiko pradžią.

Braava M6

Pažangiausias ir iki smulkmenų ištobulintas Braava® m6 grindų plovimo robotas. Tiems, kas nori geriausio iš geriausių:

 • Maksimaliai išnaudotas kraštų dizainas: kvadratinė forma leidžia robotui pasiekti kampus ir palei sienas;
 • Dėl integruotos Imprint Smart Mopping technologijos išmoksta namų žemėlapį ir įsimena kambarius, tad lengvai galite kontroliuoti kuriuos kambarius ir kada valyti;
 • Galima reguliuoti vandens srovės stiprumą –  yra net trys lygiai;
 • Preciziškas srovės purkštukas: juo grindis pasiekianti vandens srovė atmirko purvą ir lipnias dėmes. Vanduo nepatenka ant baldų, kilimėlių bei sienų;
 • Išvalo didesnį plotą: robotas valo judėdamas pirmyn-atgal efektyviausiu maršrutu (mažiausiai tris kartus yra pravažiuojamas tas pats plotas)  ir puikiai orientuojasi tarp baldų, kilimų bei kitų kliūčių;
 • Nevažiuoja ant kilimo;
 • Ypač preciziškam valymui naudojama sauso valymo šluostė (po siurbimo, prieš drėgną plovimą);
 • Valdomas išmaniuoju telefonu: iRobot HOME programėlė leidžia nustatyti laiką, kada norite, kad būtų išvalyta, bei kambarius, kuriuos norite išvalyti.

Braava 390T

Naujasis grindų drėgno valymo robotas iRobot  Braava™390T turi padą su vandens rezervuaru, naują navigacijos sistemą bei turbo kroviklį, todėl jis gali be vargo išvalyti iki 93 m² plotą sausu režimu arba 33 m² drėgnu režimu. Kad valymas būtų maksimaliai kokybiškas, prieš tai grindis turėtų išsiurbti siurblys robotas.

Braava Jet 240

Ypatingas dizainas leidžia robotui valyti ankštose erdvėse: kvadrato formos ir nedidelio dydžio dėka, Braava jet lengvai patenka į sunkiai pasiekiamas vietas – po tualetais, mažų patalpų kampus, po spintomis, komodomis ir lovomis. Kad valymas būtų maksimaliai kokybiškas, prieš tai grindis turėtų išsiurbti siurblys robotas.

* Lyginant su Roomba 600 ir 700 serijų AeroVac™siurbimo sistemomis.
** Testuota iRobot Home laboratorijoje ant kietų grindų. Atskirų testų laiko rezultatai gali skirtis.

Roboto rezervacijos forma

Skirta visiems, norintiems išbandyti „iRobot“ grindų valymo robotą savo patalpose. Užpildykite šią formą, kad kartu su „iRobot“ darbuotoju galėtumėte išbandyti naujausius „iRobot“ modelius savo namuose arba biure. Prašymo formos apdorojamos eilės tvarka – artimiausia diena, kada galėsite išbandyti robotą, priklauso nuo laukiančiųjų eilėje skaičiaus.


  Robotų bandymo sąlygos

  • Norint su iRobot.lt atstovu išbandyti Robotą, prašome užpildyti kontaktinę informaciją. Robotas ilgalaikiam naudojimui nėra paliekamas.
  • Roboto bandymo tikslas – praktiškai patikrinti, kaip robotas veikia realioje aplinkoje Jūsų pasirinktoje erdvėje. Roboto testavimas vyksta dalyvaujant iRobot.lt robotų specialistui. Bandymo metu bandytojui pateikiami atsakymai į visus iškilusius klausimus. iRobot.lt specialistas papildomai informuos robotą testuojantį asmenį, jei pasirinktose patalpose yra akivaizdžių aplinkybių, kurios galimai užkirstų kelią visaverčiam Roboto naudojimui.
  • Bandymo paraiška turi būti užpildyta asmens, bandysiančio Robotą. Paraiškos kito asmens vardu pildyti NEGALIMA, taip pat NEGALIMA perduoti jokios kitos šalies informacijos per šią formą ar kitu būdu.
  • Jei nuspręsite išbandyti Robotą savo patalpose, pasirinkto kambario, gyvenamosios erdvės ar biuro grindys turi būti be papildomų smulkių daiktų arba stambių šiukšlių, kad Robotui nekiltų sunkumų judant. Roboto bandymo metu nesiekiama atlikti Robotų ištvermės bandymo neįprastomis sąlygomis. Roomba roboto bandymas turi vykti sausomis sąlygomis. Bandytojas taip pat turi teisę atlikti robotų testavimą ”Ozo” prekybos centre esančioje ”iRobot” parduotuvėje.
  • Jei Jūsų pageidaujama testavimo vieta yra toliau nuo mūsų biuro arba norinčiųjų išbandyti Robotą skaičius yra per didelis mūsų pačių personalo galimybėms, Roboto testavimą kartu su Jumis gali atlikti arčiau Jūsų esantys mūsų partneriai. Tokiu atveju su jais bus susisiekta dėl bandymo galimybės bei laiko.

  Roboto testavimas yra abipusė savanoriška veikla, o Roboto bandymas nesuteikia įsipareigojimo nei testuotojui, nei iRobot.lt atstovui. Testuotojas neprivalo suteikti kitų asmenų kontaktinių duomenų, jokio įnašo nereikia.